Strona wykorzystuje ciasteczka (pliki cookies), aby poprawić komfort przeglądania strony.

Hotel Fabryka Wełny

Tylko 7 min jazdy autem od Afloparku znajduje się nasze wyjątkowe miejsce na nocleg i pyszny lunch – Fabryka Wełny Hotel & SPA. 

To stylowy i nowoczesny obiekt usytuowany w samym centrum Polski, w niedalekiej odległości od Łodzi. Został wybudowany na terenie dawnego imperium przemysłowego rodziny Baruchów zajmujących się produkcją tkanin bawełnianych. Kompleks znajdujący się nad rzeką Dobrzynką stanowił jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w regionie. Fabryczny anturaż nawiązuje do przeszłości, dzięki czemu udało się zachować industrialny klimat budynku.

Hotel Fabryka Wełny oferuje 54 eleganckie a zarazem unikatowe pokoje, w tym przystosowane do wypoczynku z rodziną oraz 4 ekskluzywne apartamenty. Łącznie obiekt dysponuje 105 miejscami noclegowymi.

Na miejscu znajdą Państwo także dwie wyjątkowe Restauracje: Przędzalnia oraz Wzorcownia, gdzie można skosztować przepysznych dań w wykonaniu naszego Szefa Kuchni – Wiesława Bobera.

Tkalnia SPA & Wellness znajdująca się w hotelu, jest jednym z największych SPA w regionie. Otwarta zarówno dla Gości hotelowych jak i każdego poszukiwacza spokojnych miejsc pozwalających na relaks oraz regenerację sił witalnych. Stylowe wnętrza aż 10 ekskluzywnych gabinetów, wyposażonych w nowoczesny sprzęt, towarzystwo kojącej muzyki oraz opieka wykwalifikowanych specjalistów, sprawia, że już po przekroczeniu progu, każdy czuje się wyjątkowo.