20.09 15:00
Jesteście gotowi zmierzyć się z rodzinnymi tajemnicami w rytmie weselnych szlagierów? Razem ze Spektaklove zapraszamy na spektakl komediowy „Wstyd” Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata. Przekonajcie się sami, czy wesele bez ślubu jest możliwe! Ta błyskotliwa komedia, rozgrywająca się na tle weselnego zamieszania, sprawi, że już od pierwszych minut otrzymacie dużą dawkę dobrej zabawy. Zderzenie dwóch całkowicie odmiennych rodzin – różniących się pochodzeniem, statusem społecznym, stylem życia i zwyczajami – jest kanwą dla coraz bardziej ekscytujących wydarzeń. Zdezorientowani i zszokowani rodzice narzeczonych próbują zapanować nad sytuacją, lecz ich starania przeradzają się w kolejne pytania: co właściwie się wydarzyło? kto ponosi winę? co dalej z weselną celebracją? czy witać gości? Wraz z upływem czasu uprzednio taktowne rozmowy przeradzają się w otwarte konflikty, które ostatecznie prowadzą do wybuchu stłumionych uczuć. „Wstyd” nie jest tradycyjną komedią. To spektakl pełen ciętych ripost, autentycznych emocji i wyraźnych kreacji aktorskich – Anny Dereszowskiej, Mariety Żukowskiej, Szymona Bobrowskiego i Wojciecha Zielińskiego. Stanowi wnikliwą analizę relacji międzyludzkich, skłaniającą do refleksji nad podziałami społecznymi. Spektakl komediowy „Wstyd” bezbłędnie łączy pojęcia humoru, dramatu i tajemniczości w spójną całość. „Wstyd” z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń teatralnych! W końcu Spektaklove to teatr, który podąża za widzem.
18.04
„Diamentowy Koncert" to wyjątkowe wydarzenie, które przypomina największe przeboje zespołu Czerwone Gitary ze wszystkich wydanych płyt. Ta dwugodzinna muzyczna wędrówka z niezapomnianymi hitami i nowymi piosenkami Zespołu, będzie gwarancją wspomnień, wzruszeń i zapowiedzią fantastycznej integracji oraz więzi między zespołem a publicznością. Trasa koncertowa Czerwonych Gitar liczy już 405 miast, co czyni ją najdłuższą trasą w Polsce! Czerwone Gitary tworzą: Jerzy Skrzypczyk - perkusja, śpiew, Mieczysław Wądołowski - gitara akustyczna, śpiew, Arkadiusz Wiśniewski - gitara basowa, śpiew, aranżacje i Marcin Niewęgłowski - gitara solowa, śpiew.